Edit Content

لوگو و رنگ سازمانی آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا در سال 1390 با تکیه بر تخصص متبحرین و نخبگان حقوق، مدیریت، مهندسی و علوم پایه پا به عرصه خدمت‌گذاری نهاد. دانش ترکیبی متخصصین این شرکت از ابتدا تفکر ایجاد آرمان‌شهر خدمات کسب و کار را برای این مجموعه جرقه زد و از این جهت مدیران ارشد مجموعه برآن شدند تا تجمیعی از همه خدمات مورد نیاز کسب و کار را با محوریت نیازهای حقوقی، مدیریتی، علمی و فناوری با تمرکز غالب بر مالکیت فکری تامین نمایند. این شرکت ، همواره خدمات کمتر ارائه شده نظیر امور اختراع و تجاری سازی را به عرصه اجرا رسانده است. خدمات آرکا به صورت زنجیره‌وار و مکمل، همواره به گونه‌ای بوده‌اند که علاوه بر ایجاد اطمینان و آرامش ثروت آفرینی را نیز برای مشتریان خود به ارمغان آورد.
هدف ایجاد اطمینان و ثروت آفرینی از ابتدا سرلوحه مجموعه آرکا قرار گرفته به گونه‌ای که نام آرکا به معنای مایه اطمینان و استحکام و پایداری، از اصالت زبان پارسی انتخاب شده تا در کنار تدبیر اندیشان ، گوش نواز مراجعان خود باشد. رنگ سازمانی شرکت به رنگ بنفش و با طیف‌های رنگی انتخاب شده است. به گونه‌ای که خواص هر دو رنگ آبی (آرام و با اطمینان) و قرمز (پرشور و قوی) را به جهت هر دو طیف کاری مجموعه داشته باشد. تعبیر رنگ بنفش ایجاد اطمینان در کنار ثروت‌آفرینی است و این همان هدفی بوده که شرکت تدبیر اندیشان آرکا همواره سرلوحه خود قرار داده است. این رنگ مورد علاقه انسان‌های خلاق یعنی طیف عمده مراجعان تدبیر اندیشان آرکا است. بنفش راز، خرد و احترام را به همراه دارد. استفاده از رنگ بنفش حکمت و پختگی را نشان می‌دهد و این همان خواسته مراجعان آرکا است.
نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین گردیده است و هدهد همان پرنده‌ای است که همواره نماد پیر طریقت، سیر و سلوک بوده است. هدهد تنها پرنده ای است که در ادبیات ایران اصیل، راهنما می‌شود تا پرندگان را به سرمنزل مقصود سیمرغ رساند و تنها پرنده‌ای است که به او اعتماد می‌شود تا پیک سلیمان نبی شود. نماد تدبیر اندیشان آرکا با هدهد عجین شده تا معتمد مشتریان خود برای دریافت و رساندن اسرار حرفه‌ای آنان باشد و از طرفی مشاوره‌های توام با اجرای متخصصین مجموعه، راهنما و پیر طریقت همراهان آرکا تا رسیدن به سرمنزل نتیجه خدمات باشد.
تدبیر اندیشان آرکا می‌کوشد تا در عمل، نام، نماد و رنگ همواره تامین کننده آرمان‌شهر خدمات بوده به گونه‌ای که علاوه بر تامین تمام نیازهای خدماتی و فناورانه کسب و کار، اطمینان و آرامش و رونق را به مشتریان خود پیشکش نماید.

درباره آرکا

شرکت تدبیر اندیشان آرکا با تکیه بر توان متخصصین علوم و نخبگان اجرایی در سال ۱۳۹۰ فعالیت خود را با محوریت مالکیت فکری آغاز نمود. در سال اول این شرکت با توان نیروی متخصص خود، موفق به تایید پذیرش فناوری در مرکز رشد و فناوری دانشگاه فردوسی مشهد شد. پس از آن با گسترش دامنه فعالیت، در حوزه های حقوقی و مدیریتی و بازرگانی، نائل به کارگزاری شرکت شهرک های صنعتی خراسان رضوی، فن بازار شمال شرق کشور، دانشگاه علوم پزشکی مشهد و … گردید. اعضای شرکت طی موفقیت‌های به دست آمده در چارچوب تدبیراندیشان آرکا، صاحب کرسی های با اهمیت استانی نظیر ریاست کمیته مالکیت فکری و عضویت کمیسیون حقوقی اتاق بازرگانی خراسان و همکار دانشگاه فردوسی در دفتر همکاری منطقه ای کانون پتنت ایران گردیدند. تلاشهای مجموعه به منظور دستیابی به چشم‌انداز شرکت در راستای هویت بخشی به عنوان یکی از ۵ شرکت معتبر حوزه مالکیت فکری و علوم حقوق و مدیریت همچنان ادامه دارد.

 
گالری عکس
تیم آرکا

آزاده مهدی نژاد

سرپرست دپارتمان امور اقتصادی و کسب و کار و ثبت طرح صنعتی

پریسا عمرانی

مدیر روابط عمومی و سرپرست دپارتمان علامت تجاری

آناهیتا هاشم زهی

مدیر داخلی و سرپرست دپارتمان اختراعات

زهرا اطهری

مدیر عامل

آرمان هاشم زهی

رییس هیئت مدیره

معرفی خدمات

خدمات حقوقی

خدمات حقوقی

این خدمات برای حراست و حفاظت از مهم ترین دارایی هر کسب و کار (دارایی های فکری ) طراحی و در نظر گرفته شده است

 
 
 
Arka Dropdown

خدمات مدیریتی - بازرگانی

خدمات مدیریتی - بازرگانی

این خدمات در جهت رفع مشکلات و معضلات کسب و کار شما و سپس رشد و افزایش سرمایه شما بصورت علمی طراحی شده و آماده ارائه میباشد

 
 

سایر خدمات

سایر خدمات

این خدمات در اداره کسب و کار و بخصوص شرکت شما مورد نیاز خواهد بود و کمک شایانی به شما خواهد کرد

ایران - مشهد - میدان آزادی - پردیس دانشگاه
مرکز رشد و فناوری شماره 4

ایمیل: arka_idea@yahoo.com

تلفن : 05138799447

آرکا

درباره ما

شرایط و قوانین

ثبت و شکایات

پرسش و پاسخ

خدمات

خدمات حقوقی

خدمات مدیریتی - بازرگانی

سایر خدمات

تعاونی تدبیر اندیشان آرکا