ثبت و تغییرات شرکت‌ها و موسسات

    شرکتها یکی از قالب‌های رایج فعالیت اشتراکی بین شرکا می‌باشند. طبق قانون تجارت شرکت‌های تجاری بر 7 نوع تقسیم می‌شوند. علاوه بر انواع شرکتهای تجاری زمانی که ایجاد شخصیت حقوقی مطرح می‌شود موسسات نیز خودنمایی می‌نماید. انتخاب نوع شخصیت حقوقی، نحوه تقسیم سهام، پیش‌بینی و حل  ابتدایی مشکلات بین شرکا مسائل مهمی هستند که آگاهی بر آنان مشورت با یک متخصص باتجربه را می‌طلبد. شرکت تدبیراندیشان آرکا با تجربه چندین ساله در امر انجام امور ثبت و تغییرات شرکتها، مشاوره امور شرکتها، تنظیم آیین‌نامه‌های داخلی آماده ارائه خدمت به مشتریان محترم می‌باشد.
در ذیل تعاریف و مدارک برخی از پرکاربردترین اشخاص حقوقی تقدیم حضور شما می‌شود.

شرکت سهامی خاص:
سهامی خاص شرکتی است که تمام سرمایه آن منحصرا به وسیله موسسین تامین می شود وسرمایه آن به قطعات سهام تقسیم شده است ومسئولیت سهامداران شرکت محدود به مبلغ اسمی سهام آن ها در شرکت می باشد. جهت ثبت این نوع شرکت نیاز به مدارکی می‌باشد که فایل این مدارک پیوست گردیده شده است. شما مراجع محترم می توانید لیست مدارک را از لینک زیر دانلود نمائید.
شرکت با مسئولیت محدود:
بامسئولیت محدود شرکتی است که بین دویا چند نفر برای امور تجارتی تشکیل شده و هریک از شرکاء بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد فقط تا میزان سرمایه خود در شرکت مسئول قروض وتعهدات شرکت می باشد. جهت ثبت این نوع شرکت نیاز به مدارکی می‌باشد که فایل این مدارک پیوست گردیده شده است. شما مراجع محترم می توانید لیست مدارک را از لینک زیر دانلود نمائید.

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و اخذ مشاوره با ما تماس حاصل فرمایید.

ایران - مشهد - میدان آزادی - پردیس دانشگاه
مرکز رشد و فناوری شماره 4

ایمیل: arka_idea@yahoo.com

تلفن : 05138799447

آرکا

درباره ما

شرایط و قوانین

ثبت و شکایات

پرسش و پاسخ

خدمات

خدمات حقوقی

خدمات مدیریتی - بازرگانی

سایر خدمات

تعاونی تدبیر اندیشان آرکا